| 0Denis0 a întrebat:

Imi puteti spune cand apare al 3-lea sezon din Teen Wolf? Cel in care o sa apara o haita de Alpha. Ziceti-mi si zvonuri ca vreau sa stiu si eu cum o sa fie macar.

1 răspuns:
| Diabolique a răspuns:

Este oficial că serialul va avea un al treilea sezon, însă data exactă nu a fost confirmată de producători.
Conform wikipedia, sezonul va avea 24 de episoade, iar primul se va numi „Transision". Acesta va fi lansat (cel mai probabil) în iunie 2013, exact ca sezoanele anterioare.
Numai bine!