| anonim_4396 a întrebat:

Direct la subiect, Vazusem acum 4 ani pe tvr1 cred ca era serial romanesc, si era epsiodul asta cu niste pusti la netcafe se jucau counter strike 1.6 mai tin minte ca voiau sa isi insceneze rapirea pentru bani si intre timp unul din ei murise in subsolul blocului familia distrusa iar el nu avea remuscari,.
Daca stie cineva numele si episodul sau daca era film numele, dau funda

1 răspuns:
| udrescuf a răspuns:

NU mai stiu filmul dar te poti uita pe google sau pe tvr.ro pentru a vedea filmele care au aparut.