| obyone1 a întrebat:

Am și eu o nelămurire. Vreau să mă vopsesc verde, cum era vopsit Heath Ledger in The Dark Knight (http://merovee.files.wordpress.com/2010/10/joker-heath-l edger.jpg)
Problema mea este că nu știu cum să îi spun cucoanei care mă va vopsi cum să o facă, bănuiesc că nu a văzut filmul și nu o să știe dacă îi zic.
Eu am părul șaten închis, deci asta nu cred că e o problemă.
Dacă cineva știe cum aș putea să mă vopsesc singur, sau să mă vopsească mama este okay, doar că aș fi recunoscător dacă mi-ați oferi niște pași.
Mulțumesc mult!

1 răspuns:
| TheExpert01 a răspuns:

Nu se vede imaginea