| Monick01 a întrebat:

Duminica ma duc la un film cu niste prieteni, si nu stim la ce film sa ne uitam...noi vrem sa fie intre 11:00-17:30
noi am vrea sa fie 3D dar in caz ca nu gasim cred ca ne uitam la o animatie sau la o comedie
ce filme stiti ca se ruleaza atunci?
FunDa+Vo0T

1 răspuns:
| Cherry_3262 a răspuns:

Pai daca vrei la Cinema City-http://www.cinemacity.ro/program.php Dai la orasul in care esti si ziua in care vrei sa te duci.Si arata toate filmele din acea zi. Sper ca te-am ajutat! Succes si distractie placuta.:)