| viky98 a întrebat:

Duminica trecuta a fost pe Euforia un film/serial in care juca si Joe Jonas era ceva ca mama lui i-a citit mesajele si a facut-o pe o fata sa se desparta de el apoi a facut-o pe fata aia sa creada ce el o iubeste mult si apoi el i-a spus mamei lui ca e e o fata de care trebuie sa se desparta...Nu l-am vazut pe tot dar stiu ca s-a terminat dupa ora 22.Am cateva intrebari:
1.Este un film sau un serial cu mai multe episoade?
2.Cum se numeste?
3.Care sunt zilele si orele de difuzare(in cazul in care e serial)?

Răspuns Câştigător
| Shontelle a răspuns:

1. Este un serial. :p
2.Hot in Cleveland (TV series)

Însă, apare doar într'un episod.
Sunt destul de sigură deoarede Joe nu a mai jucat în altceva.