| zapezica a întrebat:

E adevarat ca Narcisa Iubiri Nelegiuite se termina in noiembrie pentru ca antena 1 nu mai are bani din cauza X-Factorului?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Se termina din cauza ca au scazut audientele fata de primul sezon nu din cauza la x factor

Răspuns utilizator avertizat
| WeeD a răspuns:

Nu`mi pasa.Sa se desfiinteze toate programele de Tv.

| danieldan123 a răspuns:

Dap

| myreluca12 a răspuns:

Nu e adevarat.da asa e s-a terminat dar totusi.niciun serial nu dureaza o viata intreaga...antena 1 are bani sa mai faca multe seriale iar audientele au remas aceleasi pentru ca sunt sigura ca orcine care a privit sezonul 1 si 2 a fost curios sa vada cum continua...mie paca totusi numi vn sa cred. oricum sfarsitul.SENZATIONAL!

| ske a răspuns:

Cui ii pasa? e o prostieoh go on