| Nousername a întrebat:

Ce au anuntat astia de la Antena 1? Narcisa Salbatica, sezonul 3, iubiri nelegiuite se termina, sau Narcisa Salbatica se termina DE TOT? Funda, sunt confuza.

4 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

A scris ca se tremina de totcrying eu sper sa fie o confuzie sau sa fie doar sezonul 3. de abia au incept filmarile deci...
funda,?

| Nousername explică (pentru Bojthe):

Ce filmari? Si au zis ei ca se termina de tot sau nu au specificat? sad Mie mi se pare ca mai sunt multe lucruri care ar trebui sa se intample, si este adevarat ca se termina mai devreme decat ar trebui? Multumesc de ajutor.

| Bojthe a răspuns:

Filmarile pentru serial. Cred ca va mai fi cel putin un sezon sincer

| Anonimatttt a răspuns:

In primul rand, Narcisa Salbatica si Narcisa Iubiri Nelegiuite este acelasi serial:)In al2-lea rand, da este adevarat se termina de tot.Joi,3 noiembrie este ultimul episod din acest serial.Stiu ca cu totii ne dorim sa continue dar asta este.Din cauza audientei scazute cei de la A1 sunt nevoitii sa il intrerupa.
Mai sunt 4 episoade din acest serial asa ca haideti sa ne bucuram de ele si sa speram ca nu vor fi triste.

P.S. va asteptam in grupl NSF(narcisa salbatica forever) unde veti afla mereu informatii noi:)
http://www.facebook.com/groups/forevernarcisasalbatica/