| ღAnaSawakoღ a întrebat:

E adevarat ca Sakura, Naruto si Sasuke(Naruto Shippuden)se vor alatura lui Akatsuki? Sau doar Sasuke?

Răspuns Câştigător
| Amaterasu a răspuns:

Pai dupa ce l-a omorat pe Itachi, Sasuke face echipa cu Tobi pentru a distruge Konoha.Dar Sasuke s-a aliat cu Tobi pentru ca acesta, Tobi, il cunoaste pe Itachi de foarte mult timp, iar Sasuke crede ca daca sta cu el va obtine informatii despre Itachi si pentru ca vrea sa distruga Konoha, pentru ca el crede ca cei din Konoha l-au obligat pe Itachi sa-si asasineze clanulhappy

7 răspunsuri:
| RoseQueen a răspuns:

Poate ca unele poze gasite pe net transmit ideea ca toti trei se alatura Akatsuki, dar doar Sasuke o face pentru a distruge Konoha.Asa cum s-a mai precizat, dupa ce omoara pe Itachi se aliaza cu Tobi pentru a distruge Konoha din motive personale s-ar putea spune.

| imaqtpie a răspuns:

Numai Sasuke se alatura.

| Amaterasu a răspuns:

Pai nu e adevarat! Dar Sasuke in trecut a fost membru Akatsuki dar pentru putin timp.big grin

| ღAnaSawakoღ explică (pentru Amaterasu):

Imi poti spune de ce si cum a reusit te rog frumos si iti dau funda

| Amaterasu a răspuns (pentru ღAnaSawakoღ):

Pai dupa ce l-a omorat pe Itachi, Sasuke face echipa cu Tobi pentru a distruge Konoha.Dar Sasuke s-a aliat cu Tobi pentru ca acesta, Tobi, il cunoaste pe Itachi de foarte mult timp, iar Sasuke crede ca daca sta cu el va obtine informatii despre Itachi si pentru ca vrea sa distruga Konoha, pentru ca el crede ca cei din Konoha l-au obligat pe Itachi sa-si asasineze clanulhappy

| Asunalove a răspuns:

Doar Sasuke s-a alaturat lui Akatsuki pentru a distruge Konoha si de asemenea pentru al razbuna pe Itachi.Dar nu inteleg de ce Naruto isi bate capul de Sasuke! Insa abia astept episodul 164 di Naruto Shippuden!

| imaqtpie a răspuns (pentru Asunalove):

Unde sa astepti ca ultimul a fost 263?laughing

| Asunalove a răspuns (pentru imaqtpie):

Ah...da. aici am gresit abia astept sa apara episodul 264! Scuze!