| FUckusuia a întrebat:

E real http://www.youtube.com/watch?v=eYbqEgs_x-w&feature=relat ed sau e facut de fani?
NARUTO SHIPPUDEN (naruto vs sasuke)

4 răspunsuri:
| criss7784 a răspuns:

E facut de fani.
Naruto nu s-a batut inca cu Sasuke nici in manga nici in anime-u(episoade).
Nu e real.Nu avem de unde sa stim inca ca asa se v-a intampla.O sa vedem.

| VuLpiiii a răspuns (pentru criss7784):

S'ar putea sa fie adevarat deoarece dupa manga, sasuke ar trebui sa apara si el la razboi si se va lupta cu naruto.eu cred ca e o secventa.si mai e si sakura si kakashi, iar kakashi se tine de mana semn ca e ranit(poate din urma razboiul, sau poate a intervenit intre cei 2). cred ca va aparea sin in anime secventa asta, dar nu prea devremelaughing poate pe la ep 300 si ceva

| criss7784 a răspuns (pentru VuLpiiii):

Da Sasuke o aparut in manga acum cand e razboi, atunci cand s-a batut imreuna cu Itachi impotriva lui Kabuto, iar dupa ce Itachi a oprit tehnica invieri lumii impure realizata de Kabuto, Itachi s-a dus(adica o murit cu adevarat, se poate odikni in pace). Sasuke o plecat cu Orochimaru, unde nu stim inca vom afla.
Batalia dintre Sasuke si Naruto va avea loc, insa nu se stie nimeni cum se va intampla, numai masashi kishimoto stie.De asta consider ca este un video facut de fani.
Secventele ce apar cu ei 2 de cand erau mici in Naruto... alea da sunt adevarate sunt din diferite episoade, din batalia aia din Valea Sfarsitului ok. Dar batalia actuala ce trebuie sa o aiba nu cred ca va fi ca si in putinele secvente ce sunt in acest videoclip.
Plus ca la sfarsit apare Tobi(care deja stim ca e Obito fara nici o zgarietura fara nimic) si Kabuto(la fel)
Kakashi in manga deja apare deja foarte ranit, nu cred ca o reusit sa se vindece asa repede.
Naruto si Sasuke la sfarsit ii arata ca si cum numa s-ar fi palmuit un pic, nu au rani serioase niste zgarieturi...sunt chesti care sa ma faca sa cred ca este un videoclip facut de fani.
Batalia dintre cei 2 va avea mult mai multa actiune, va dura, si vor fi rani serioase pentru ca amandoi sunt puternici.
Parerea mea, restul treaba voastra.

| Annll a răspuns:

Este real happy Naruto s-a batut cu Sasuke in ep 215 - Doua destine. atunici cand au facut promisiunea aceea happy iar cand ii arata mici..este cand isi amintesc amandoi cand erau mici, dupa ce naruto il imbratiseaza happy