| anonim_4396 a întrebat:

Hey fani Naruto stiti ceva despre asta chiar exista film Naruto Shippuden?:
http://www.youtube.com/watch?v=wkvx96UKf-o&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| ZyReXe a răspuns:

Nu este un film ci o scena de teatru in Japonia.
Daca vrei poti viziona toata seria naruto(si naruto shippuden) + filmele parca sunt 4(Filme nu cu oameni adevarati) pe site-ul acesta www.animekage.com

| MarianWLF a răspuns (pentru ZyReXe):

Stiu de site am vazut toata seria Naruto si acum ma uit la Naruto Shippuden astept sa apara urmatorul episod si si filmele le stiu in total sunt 5 nu 4winking
Mersi oricum ai funda macar nu mai stau sa caut crezand ca e filmlaughing