| anonim_4396 a întrebat:

E transmisa pe vreun post Nunta Regala? unde pot vedea?

Răspuns Câştigător
| armand3004 a răspuns:

Pe PRO TV de la ora 10:00, pe Antena 1 de la ora 10:00, online pe stirileprotv.ro de la ora 10:00, si cateva secvente din cand in cand pe Antena 3 si Realitatea TV.

9 răspunsuri:
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Da,nunta printului William cu Catherine este transmisa vineri(maine)(29 aprilie), de la ora 10:00 dimineata pe ProTv.

Sper ca te-am ajutat. Daca mai ai ceva nelamurire,trimite-mi un mesajwinking
Sper ca tu sa o poti vedea, ca eu nu o pot, ca-s la scoala sad

| valThina a răspuns:

Pai pe protv de la 9 sau 10 dimineata.sau pe TLC stiu ca mai e happy

| RockerGirl a răspuns:

Se transmite pe PRO tv, maine de la 10 si ceva...10:20 parca, nu mai stiu sigur...

| Bee123 a răspuns:

Pe toate posturile, inclusiv pro tv online de la 9.00 si pe antena de la 10-16

| dianaaxd1 a răspuns:

Din cate stiu eu mi se pare ca o transmite in direct pe procinema

| CPR a răspuns:

Realitatea TV au trimis si 2 reporteri acolo.

| yourfriend111 a răspuns:

Pro tv incepe la ora 10.00

| crissdulcik a răspuns:

Cred ca va transimte pe Antena 3 si pe pro tv

| Dyana_3631 a răspuns:

Din cate stiu nunta dintre William si Kate va fi transmisa pe canalul TLC.