| Reek54 a întrebat:

E un film in care mai multi vechi prieteni se intalnesc la maturitate si hotarasc sa plece intr-o excursie la bunica sau fosta bona a unuia dintre ei, doar ei. dar in acel ""sat"" se pare ca se faceau experimente. si toate femeile de acolo erau transformate in zombii din cauza otravii din detergent, ei descopera realitatea ingroziti si incearca sa se lupte cu ele si sa scape din acel ""sat"", acolo. ei da peste un soldat trimis sa omoare acele femei zombii si cad la o intelegere, sa lucreze in echipa. apoi mai vine si ultimul prieten cel mai grasut cu o masinuta inchiriata fara prea multe locuri.
luptanduse cu femeile zombii, uni dintre ei isi pierd viata, la sfarsit parca doar 3 prieteni au reusit sa ramana in viata si pleaca din acel ""sat"", dar. pe drum isi aduc aminte ca au uitat pe cineva, se intorc ca sal ia, cand acesta gaseste telecomanda aparatului care buruia femeile zombii, acestia distranduse cu aparatul pe femeile zombii, scapa din greseala telecomanda si acesta se opreste, iar la final reusesc sa scape si sa plece...

Stiti careva cum se numeste filmul?

3 răspunsuri:
| SweetElena93 a răspuns:

Da

| Reek54 explică (pentru SweetElena93):

Cica da, pai zi cum se numeste. laughing

| SweetElena93 a răspuns (pentru Reek54):

Habar n-am eu vreau puncte laughing