| BbyLolix a întrebat:

E vorba de inca un film laughing) Incepe cum sunt doua fete in masina parca una era oarba. Si nu mai stiu exact ce se intampla parca fac accident sau se ratacesc... Cert e ca ajung intr-o padure si tipa asta oarba are un fel de vierme sau ceva verde si o poseda si pe prietena ei... Stie careva >filmul?

3 răspunsuri:
| DanXtrem a răspuns:

Era noaptea intro padure pe zapada, cand au facut accident si un din ele a murit? Apoi cea vie a vrut sa sune un prieten si i s-a descarcat bateria? Film Horror?

| BbyLolix explică (pentru DanXtrem):

Cred ca da>>> nu mai stiu exact

| Onisie_Nicolae_1995 a răspuns:

Titanic happy