| RobertAlex18 a întrebat:

E vorba de un filmn din Al Doilea sau Primul Razboi Mondial, l-am vazut acum ceva ani pe TVR, tot ce-mi amintesc este despre un cuplu, care are 2 copii, unul dintre ei moare parca, sotul se duce in Razboi, este de negasit, insa il gasesc in cele din urma, dar ii amputeaza picioarele, de acolo stiu ca ajung batrani, au cred vreo 4-5 copii, iar fata alearga dupa un italian cu banilaughing. Stie cineva filmul? Pls fara raspunsuri fara rost

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cam in ce an a fost la TV? E un film vechi?
Inițial, mi se părea că-l știu, dar detaliile pe care le-ai oferit in final, nu prea corespund, se indepărteaza tot mai mult de la subiectul filmului știut de mine.

| RobertAlex18 explică (pentru floresdemayo):

Cred ca undeva prin 2010-2013 l-am vazut, doar atat e ceea ce imi amintesc, tvr 1 sau 2