| bike a întrebat:

Era mai demult (2002-2004) pe fox kids un desen animat cu doi frati fata si baiat. Fata era normala, iar baiatul era foarte mic.Acesta intra in masinute de jucarie, mergea cu ele si facea tot felul de chetii din astea.Stie cineva cum se numea desenu?

Răspuns Câştigător
| MCRgurl a răspuns:

George shrinks, mi-am amintit

7 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Stiu si eu desenul ala dar nu-mi amintesc deloc cum se numeste.

| MCRgurl a răspuns:

George degetel sau ceva de genu.

| Federovici_Silviu_1990 a răspuns:

Lumea lui bobby cred.

| xXkenzorXx a răspuns:

Mai stiu dar nu stiu cum se cheama!

| deeapp a răspuns:

George degetel sau George cel mic gasesti ceva pe site-ul asta http://www.desenele.net/tag/george/

| razvy123 a răspuns:

Lumea lui Bobby?

| Peace22 a răspuns:

Cred ca are dreptate razvy123... Poate sa fie lumea lui Boby