| r2d2 a întrebat:

Era mai demult difuzat pe canalul tv Minimax un desen animat despre o familie care aveau un stra-stra-stra-nepot in nu stiu ce galaxie. Tot ce-mi mai aduc aminte este genericul. Era cam asa "Ea e Crista, isi spune artista/El e pampalaul Adrian". Stie cineva cum se numea si stiti vreun site un pot sa-l vad din nou cu eng-sub?

4 răspunsuri:
| WestSid3 a răspuns:

Familia traznita :)
De mult nu le-am mai vazut...
Sunt pe net, dar nu in limba romana.
Pe YouTube (in germana) : http://www.youtube.com/user/runekeeper

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Le gasest, daca scrii english subtitles. Stiu sunt in ienglish. au trad. autom.

| Chocolate_2137 a răspuns:

Familia trasnita.Nu stiu unde ai putea vedea desenul pentru ca si mie imi place ffff mult si nu am gasit vreun stie unde sa il vad:*