| anonim_4396 a întrebat:

Era mai demult un desen pe Minimax cu un ursulet koala, un cangur, un ornitorinc si invatau la o scoala unde era profesoara o cotofana...stie cineva cum se numea desenul?

Răspuns Câştigător
| 13ianca a răspuns:

Blinky-Bill...nu mai stiu daca asa se scrie, dar asta e. Funda?

8 răspunsuri:
| Available a răspuns:

Si pe mine ma intereseaza sa stiu tin minte desenele dar numai stiu cum se numeau :X:X:X:X:X mersi ca ai pus intrebarea

| Jambooja a răspuns:

Te referi la FRANKLIN? Era cu o broscuta care purta o sapca rosie, prietenul sau cel mai bun Ursul. Era si un castor, personaje zise de tine etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blinky Bill

| ClaraConstiantin a răspuns:

Frenclin cumva?

| bogdan61 a răspuns:

Franklin

| Claudia_9222 a răspuns:

Nu il stiu dar mi se pare cunoscut

| Cupidon_1437 a răspuns:

Piii...sorămeh se uita la un desen cu 2 kuala (fratzi) si ajutau aia pe toata lumea, aveau si ceva helicopter, si se cam potriveste cu descrierea ta, daca e ala atunci numele e ''Frații koala'' ori ''Koala brothers''

sper ca te-am ajutat kiss

| angelo_4528 a răspuns:

I-ti spun eu sigur ca se numea blinki bill. Cauta pe youtube si gasesti numai ca sunt in engleza si nu in romana. superrrrrrrrrr desene ...astea chiar erau faine nu astea ce sunt acum. :d