| anonim_4396 a întrebat:

Era acum cativa ani pe minimax un desen cu niste caini (unul din ei era detectiv) nu stie nimeni cum se numea desenul?

7 răspunsuri:
| Kido_2144 a răspuns:

Les Enigmes de Providence ( Enigmele din Providence )
http://desenele-copilariei.net/romana/enigmele-din-providence/episodul-2-28 ( sper ca acesta te referi si ca te-am ajutat ).

| Kido_2144 a răspuns:

Altul mai este Willy Fog ( el e un caine care trece prin toate operele scrise de Jules Verne ) si il urmareste un detectiv ( nu stiu daca il cheama buldog ).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kido, nu astastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine stie? L-ai descris cam putin!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu mai tin mintestraight face parca unuia din ei i se spunea buldog...era un caine gri care era detectiv...mai mult nu mai stiustraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici astastraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ace Hart cumva? Nu sunt sigur daca asta nu era la fostul Jetix.