| BloodstainedMorgue a întrebat:

Era mai demult un serial pe Prima tv. Era vorba despre un grup de oameni ce ajutau persoanele care mureau sa ajunga pe lumea celalalta. De obicei, atunci cand un om patea ceva si murea, unul din acel grup era acolo si putea sa vada cand se ridica sufletul din corp si il ajuta sa treaca dincolo. Stie cineva cum se numea serialul ? puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| Anonimul122 a răspuns:

Ghost Whisperer Cred ca sa se numea episodul il dadea si AXN

| loveusa a răspuns:

Anunta-ma si pe mine cand primesti rasp la aceasta intrebare, oK?

| BloodstainedMorgue explică (pentru loveusa):

Esti cumva ironic?

| Anonimul122 a răspuns (pentru loveusa):

Ghost Whisperer se numea

| Humanist a răspuns:

Ghost Whisperer ( Mesaje de dincolo ) cu Jennifer Love Hewitt?
Scuze, doar asta e singurul care imi vine in minte despre ceea ce ai spus tu...

| Alexaaa11 a răspuns:

Cred ca vorbesti de Ghost Whisperer.mesaje de dincolo.Nu imi amintesc vreun alt serial de genul asta in afara de GW.winking