| deea189 a întrebat:

Mai demult am vazut un serial despre o fata cu parul scurt si blond care era la colegiu si asa imi amintesc ca vedea umbre. Si cu un grup de oameni ajutau sa dezvolta secrete si mistere. Adica in serialul asta cred ca numa un sezon avea si ca era vorba numa despre umbre, nu imi amintesc cum se numea serialul ca mai demult demult l-am vazut, si mai era un un om chel in serial laughing))) Va rog imi spuneti ce seriale stiti cu umbre asemanator ca asta, orice ce va vine in minte. Dau funda cine gaseste asemanator cu ce-am descris. Va rog frumos ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| deea189 explică (pentru faramatania):

Nu. dar nu stii altceva in afara de asta?

| faramatania a răspuns (pentru deea189):

Cu adolescențI mai știu:The Magicians,Damien,Stranger Things, Ravenswood, Shadowhunters: The Mortal Instruments, Nowhere Boys, Scream Queens, Harper's Island (mini-serie), The Gates