| schajuman1344 a întrebat:

Era odata un film (nu ii mai tin minte numele). Erau 5 oameni parca, care mergeau cu o masina pe strada si cade o cioara. Dupa aceea ajung la o benzinarie, iar dupa, la un conac sau nu stiu ce, unde se intalnesc cu un politist cu Opel Astra. Dupaia comanda ei mancare de la un Fast Food, si in sandwichuri erau ciori moarte. Mancarea le-o livreaza unu' muschiulos, care era si tatuat. El devine zombie si intra in casa lor si vrea sa ii omoare. Mai sunt doi care fac sex in casa aia cu catuse. Cam atata stiu din film. Si mai e unu' care gaseste o sticla de vin veche in beci (toti faceau curat, cand a venit zombile). Daca ar putea cineva sa imi zica cum se chema, i-as fi foarte recunoscator si i-as da funda+vot! Merci mult! P.S: Scuzati gramatica-sunt grabit!

1 răspuns:
| invisibleboy a răspuns:

Zombalai zombalai, hmm si mie mi-ar placea filmul, poate se gaseste careva sa-l stie.