| vintageheart a întrebat:

Era pe disney chanell serialul Nevastuica Rock.Si era un episod in care se tot repeta replica "Socatias fata!"laughing. Nu stiti ce episod era? Sau macar la ce se referea episodul...ca eu nu-mi mai amintesc si vreau sa gasesc episodul.Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Anonima_5812 a răspuns:

Turneul

11 răspunsuri:
| Anonima_5812 a răspuns:

Sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ei au vrut sa mearga in turneu si ascultau la radio si era acel prezentator si spunea mereu socati-as fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acela era episodul cand se duceau toti in turneu mai putin decat nevastuica rock, dar tripp a facut rost de un turneu asa ca sau dus si ei.Si Es spunea replica aia o auzise de la un prezentator de o emisiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a fost cu socatiar fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a fost un episod la avut chiar ieri happy e taree!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Episodul se cheama "ce s-a intamplat" cand s-au intalnit cu o fata cere era gravida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Episodu 130

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era episodul 12

| alexisgeaninucka2001 a răspuns:

Nu exista episod cu aceasta replica, Sunny!

| palasi99 a răspuns:

Este episodul 13