| beaaM a întrebat:

Era un anime pe animax si a fost si pe tvr1 acum 4 ani happy. E vorba de o fata roscata cu parul lung care omora demoni si la inceput si-a facut un prieten care o ajuta in lupta cu monstrii iar apoi a venit un baiat care era blestemat sa aiba fata/curpul din piatra cu parul albastru deshis sau argintiu ceva de genu thinking si peste inca ceva timp dau de o printesa pe nume Amelia, bruneta si cu parul scurt care si ea li se alatura... Daca ati sti cum se numesc happy eu imi amintesc ca numele animelui este numele fetei cu parul roscat thinking Nina sau ceva de genu, nu sunt sigur (DAU FUNDA)

Răspuns Câştigător
| GEORGE a răspuns:

E vorba de slayers micuta vrajitoare cumva?

4 răspunsuri:
| Jenn002 a răspuns:

Princess Sarah

| AdrianaBacescu a răspuns:

Slayers.

| beaaM explică:

Da, Lina thinking, Multumesc frumos :*

| Ema97 a răspuns:

Numele fetei era de fapt Lina si era vrajitoare iar animeul se numea slayers, micuta vrajitoare. happy