| AlexOzy a întrebat:

Era un desen animat acum vreo 10 ani, intr-unul din episoade era un robot care, pentru a-si salva prietenul/detinatorul asculta de raufacatorul din acel episod si ii da bateriile lui. Mai stie cineva cum se numea? Dau funda. Stiu sigur ca nu era din Robotboy, eventual poate din Billy si Mandy sau Familia Jetson? Probabil era pe Jetix, CN, Fox Kids (sau pe Minimax dar mai putin probabil).

3 răspunsuri:
| murgumarius a răspuns:

Memo.

| JackTh3Ripper a răspuns:

Cubix?

| AlexOzy explică:

Din pacate nu imi pare sa fie nici unul dintre cele 2 mentionate. Se vedea mai rau decat Cubix din cate imi amintesc, parca se intampla noaptea episodul si erau intr-o casa