| bogdyu a întrebat:

Era un desen pe cartoon network care il baga cam doar odata pe an si era vorba de un copil blond cu ochelarii si niste carti care aveau fete una era pirat alta zana sau ceva de genu imi puteti spune cum se numea acel desen?

Răspuns Câştigător
| Alice1122 a răspuns:

Se numeste stapanul cartilor il poti vedea aici subtitrat http://www.desene-animate-online.net/......5db7d.html

| bogdyu explică (pentru Alice1122):

Iti multumesc foarte mult! Craciun Fericit si toate cele bune! mersi mult

1 răspuns: