| c0p1lu5tr4zii a întrebat:

Era un episod cu ed edd eddy cand ei au intrat in camera lui jonny si iau zis o poveste ca sa adoarma si povestea era cu surorile kanker care au mancat cartofi prajiti nucleari si sau marit si oiau sa ii distruga pe edzi.cum se chema episodu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Teuta8941 a răspuns:

Sincer, nu stiu, dar m-ai facut sa rad! rolling on the floor

| Firry a răspuns:

Nu mai stiu cum se cheama, dar uite http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Ed,_Edd_n_Eddy_episodes aici este lista cu toate numele episoadelor. Poate gasesti tu!
Bafta! >:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E pe desenele 3xforum.ro si se poate dowloada de acolo din pacate lea expirat dowloadul va trebui sa discuti cu shurk sigur te va ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

once upon an ed asa se chema episodul din nefericire nu stiu unde il gasesti in romana daca afli trimitem un mail la adresa mastersebi2000@yahoo.com multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost Odata ca nici un Ed.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie oe google ed edd eddy dai pe prima si gasesti unele noi
te-am ajutat?
da?
looool
socatias fata!

| anOnimăăăă a răspuns:

Http://desenele-copilariei.net/categorie/romana/ed-edd-si-eddy

Uite aici sunt toate episoadele... Cauta`l tu!
Sper ca te-am ajutat! :o3

| green1apple a răspuns:

A fost odata ca nici un Ed, asa se cheama.