| YesorNo a întrebat:

Era un film asemanator cu „Laguna albastra 1980", erau tot doi copii (fata si baiatul) ramasi pe o insula, doar ca ei au fost ramas cu mama acelei fete, nu cu un bucatar. Stie cineva cum se cheama? Funda + vot.

2 răspunsuri:
| Cthulhu16 a răspuns:

Cred ca te referi la Intoarcerea la Laguna albastra (1991). E continuarea filmului din 1980.

| YesorNo explică (pentru Cthulhu16):

Da ala e. Mi-am dat seama cand am inceput sa vad continuarea din curiozitate. Oricum, multumesc pentru raspuns!