| anonim_4396 a întrebat:

Era un film care mureau in odrinea in care s-au dat in montagne russe si mureau in functie de cum apareau in pozele facute in acea seara la balci.
V-as fi recunoscator daca mi-ati spune cum se numeste acest film:d

Răspuns Câştigător
| dilymack300 a răspuns:

Probabil te referi la Final Destination 3

http://www.youtube.com/watch?v=SRWK44Ykck8

38 răspunsuri:
| carhartt a răspuns:

Final Destination 3.

| alex500 a răspuns:

Final destination 2 sau 3! Sper ca te-am ajutat!

| oanaaa16 a răspuns:

L.am vazut.e groaznic. Cat de greu imi raspunzi laughing)

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

Ce faci, imi spionezi intrebarile?laughing...recunosc, si eu am facut acelasi lucrulaughing)
Probabil e din cauza site-ului ca si eu abia primesc raspunsurile tale.

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, ma gandeam ca aici imi raspunzi mai repedewinking laughing

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

Raspund si eu cand intru ca doar nu stau non-stop pe TPU, nu?happy

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai stii? laughing)

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

La cat de obsedat sunt de tine, orice e posibil. happy

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)))) Bunaaa asta...

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

Eu vorbesc serios. happy :d

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident. Am obesrvat ceva. Si mi se pare putin ciudat. Ai postat o intrebare, despre Albert Einstein pe 14.03, atunci e ziua lui de nastere.

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

Interesant, nu stiam asta. Voiam sa sterg intrebarea aia dar nu imi mai merge id-ul pe care e facut contul TPU.
Eh..vezi ca ti-am dat mesaj dar probabil nu l-ai primit.

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesant e ca atunci e si ziua mea laughing)

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

Interesant e ca chiar doream sa te intreb cand esti nascuta. La multi ani cu 1 luna si 1 zi intarziere.
PS: Mari genii nascute in acea data. happy

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc :*
Da, mi s.a mai spus ca toti nascuti in acea perioada au legatura cu matematica. Beahh, nasol laughing

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

Nici tie nu iti place matematica? Inca un lucru in comun.
PS: Einstein a fost fizician nu matematician, tot cam pe acolo avand in vedere CA CONTINE numere. happy

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, si sunt la mate-info :-s.
P.s: Fara matematica, nu se face fizicawinking

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

Eu sunt la stiine sociale. DIn acest punct de vedere, suntem diametral opusi. happy
PS: Ai dreptate doar ca am vrut sa fac pe Einstein-ul. laughing

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am vrut si eu pe filologie, dar surse apropiate " nu ai viitor acolo, du.te la mate" ..si iata.ma, am 6 ore pe saptamana din cea mai "de nesuportat" materie.

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

Eu consider ca mai bine faci ce-ti place. Meserie se gaseste si daca esti la real si daca esti la uman.

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu, dar... Eram usor de influentat pe vremea aia, dar pana la urma e ok si aici, ne "impacam" bine pana acum.

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

Eu sunt usor de influentat si acum, probabil de aceea sunt la acest proful.

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai mai ai timp sa iei propriile decizii. Lucrurile importante de abia acum incep in viata ta happy

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

Mda, hai sa lasam discutiile astea "filosofice" ca nu prea imi plac desi am parte de ele zilnic.
Cum o mai duci?happy

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Binee. Tu?laughing

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

Bine...cred...sper.

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi si speri? ...hmm. nu esti prea sigur

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

Nu pot sa fiu sigur nici de ziua in care m-am nascut, ce sa mai zic de felul cum o duc.

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai am ce zice. Esti pesimist si nu imi place

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

Mda, eu le zic tuturor sa fie optimisti si se pare ca eu sunt ala pesimist. Chestia e ca sunt o persoana foarte ciudata, acum sunt optimist, peste o ora sunt pesimist, acum vorbec fara incetare, peste o ora nu am chef sa scot niciun cuvant.:d

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit, la mine se intampla mai des. Deschid o carte, citesc prima pagina dupa "neah, nu mai am chef" laughing eu in 10 minute m.am schimbat la 180 de grade

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

happy
M-am indragostit de avatarul tau. laughing..esti superba.

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) Ti se pare.

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

Lasa modestia, trebuie sa recunosti ca esti draguta.

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Modesta sunt, dar acum nu e cazul happy

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

Bine...pentru mine tot draguta ramai.happy

| oanaaa16 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tu zicihee hee

| anonim_4396 explică (pentru oanaaa16):

happy