| TroolGheoerghe a întrebat:

Nu e ciudat pe unele imagini,de exemplu cum a mers unu cu rolele pe un montagne russe si jos scria nu incercati asta acasa, pff pai cum sa am montagne russe in camera?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este un mod de a spune.Nu trebuie luat ca atare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu. În zilele noastre, asta este ceva normal.

| TroolGheoerghe explică (pentru anonim_4396):

straight face Cum adica?

| TroolGheoerghe explică (pentru anonim_4396):

? Nu pricep

| anonim_4396 a răspuns (pentru TroolGheoerghe):

Trăim într-o lume bizară, unde tot ce e normal este considerat de către unii ciudat, iar tot ceea ce este idiot şi penibil, este considerat normal. Greu de priceput, într-adevăr, dacă încă nu ai remarcat anumite aspecte ale societăţii actuale.

| BlackEyedGirl a răspuns:

E destul de ciudat, cred ca este pus in gluma sa ne amuze laughing