| TheScorpions a întrebat:

Era un film cu niste fete si parca si un baiat ce jefuiesc o banca si dupa aia inca una si dupa aia ii prinde politia si ii omoara pe rand si ramane doar o fata [ PS: fata avea un prieten de fapt a cunoscut un om care lucra la o banca. ] cum se num filmu? DAU FUNDA LA URMATOARELE 10 intrebari ale mele la cel care il stie Please

Răspuns Câştigător
| ioiomama a răspuns:

Nu stiu uitate pe net sau intreaba sau fi atenta uitate asa la filme la intamplare si daca imi zici unde l-ai vazut poate te ajut