| Raluka_Rallu_2000 a întrebat:

Salut, caut un film de ceva timp și nu știu cum de numește. Este un film indian foarte frumos, in care este vorba de un băiat și o fata care s-au cunoscut prin intermediul telefonului ( prieten India) și au vorbit mult timp fara a ști cum arată cu adevărat. El știu că lucra la o librărie și ea la un magazin de casete ceva de genul.
Dacă știe cineva va rog să îmi spuneți. Mulțumesc!

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi și tu, poate că-i filmul The Other End of the Line (2008)
http://www.cinemarx.ro/......00728.html
Iar dacă îți plac filmele indiene, vizionează-le și pe acestea:
Meri Pyaari Bindu (2017)
Dabba (2013)

| Raluka_Rallu_2000 explică (pentru floresdemayo):

Nu e filmul pe care îl căutăm dar mersi

| Raluka_Rallu_2000 explică (pentru floresdemayo):

L-am găsit. Mulțumesc ori cum Jhootha Hi Sahi acesta este... Merită văzut

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Toate filmele indiene sunt cum spui tu.

| Raluka_Rallu_2000 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nu e adevărat nu toate sunt la fel...

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Raluka_Rallu_2000):

Ai dreptate, difera numele personajelor.

| Diiiaaaa a răspuns:

Purani Jeans.