| anonim_4396 a întrebat:

Era un film cu o tipa blonda care era traficanta de cocaina si pentru a face banii o fura, isi schimba fata si identitatea, este loata de CIA care facea experimente cu crearea de memori pentru razboiae, i se sterge memoria etc etc

stie cineva filmul?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SkaterBaa a răspuns:

Uite cum incepe filmul: este vorba despre o tipa care se trezeste si nu isi amintestre de nimeni nici macar de sotul ei.Asa ca sotul ei crede ca este "nebuna" si o duce la diferiti medici...Ea incese sa se inrebe dac nu cumva sotul ei si-a schimbat infatisarea(adica a facut o operatie pentru asta) si incepe sa caute diverse semne pe corpul lui care sa dovedeasca asta in timp ce el dormea, insa nu gaseste nimic. Apoi in timp ce facea dus observa o cicatrice in jurul urechii(cicatrice din urma unei operatii). vorbeste despre asta cu doctorul ei. face diverse radiagrafii si afla ca de fapt a fost operata complet pentru ai fi schimbata infatisarea. il gasesc pe doctorul car3e a operato si el ii arata o poza cu ea inainte de operatie. Dupa aceea ea afla care era identitatea ei initial.