| Skizzy1Jay a întrebat:

Era un film cu un adolescent spion de lucra pentru c. i. a. sau ceva de genu.
Imi aduc aminte o faza cand ia pus pe cei la care spioneaza sa faca curatenie in casa inainte sa vina parintii lui sau fratesu la prins ca e spion si i-a dat multi $ ca sa taca.
Numele filmului daca il stiti postati si primiti fundawinking
Apropo stiu ca are 2 parti (1 si 2)

Răspuns Câştigător
| MarkTremonti a răspuns:

Agent Cody Banks

5 răspunsuri:
| Manuela15 a răspuns:

M-am uitat si eu cand ati postat voi raspusurile foarte frumos filmulbig grin

| AlinaCurca a răspuns:

Cody Banks este un film cu adolescent spion si are 2 parti.

| xxxnonamexxx a răspuns:

Agentul cody banks

| Skizzy1Jay explică:

Agent cody banks am gasit eu dar oricum primul care posteaza are funda

| Claudiu_1808 a răspuns:

Agentul Cody Banks