| Remeee a întrebat:

Era un film despre razboiul american civil, e vorba si despre indieni, prizonieri, crime, violuri, de toate, iar desfurarea actiunii se face in mare parte pe un camp, nu cu multe personaje in actiune. happy Cine imi zice filmu are funda

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu știu sigur, m-am tot gândit, dar cred că filmul acesta îl cauți:
Hawkeye (1994)
http://www.cinemagia.ro/filme/hawkeye-7227/
A fost la TV cu mulți, mulți ani în urmă. Nici măcar nu s-a mai reluat de atunci...

| ParaschivaOctavian a răspuns:

Salut. Nu știu sa iti zic filmul dar te pot ajuta. Pe Facebook e un grup numit " din ce film/serial e asta?" Acolo se pun ntrebari de genul ăsta si primesti raspuns rapid.