| D5e1n3i5s9a a întrebat:

Era un film in care juca Gerard Butler in rolul principal. (Nu sunt 100% sigura ca el era, dar asa tin eu minte). Ca si descriere, el ajunge la închisoare, nu mai stiu exact cum, era cu mai mulți deținuți. Tin minte o secvență din celula cand se dădea cu capul de pereti si avea la el poza cu familia lui. Sper sa stiti despre ce vorbesc.
Ps. Nu este vorba despre filmul "Motivat sa ucidă"

2 răspunsuri:
| ConnorRK800 a răspuns:

Law-Abiding Citizen.

| Bizon95 a răspuns (pentru ConnorRK800):

A spus ca NU e "Motivat sa Ucida"
https://www.cinemagia.ro/filme/law-abiding-citizen-33586/
din greseala am observat asta... in programul de la tv, si eu stiu numele de filme numai in engleza, iar in.ro ma calca pe nervi ca sunt absolut imbecil "reinventate" (ca nu se poate numi traducere, exemplu: serialul "Cold Case" a fost tradus: Cu Sange Rece... absolut inept)