| AnmBoo a întrebat:

Era un serial cu 2 frati, daca nu ma insel, si jucau baschet. Il tot caut de ceva vreme si nu-l gasesc. Daca stiti, please help me! Dau funda daca gasesc persoana care imi spune serialul pe care il caut.

Răspuns Câştigător
| zer0 a răspuns:

Asa multe detalii ai dat...
One Tree Hill? asta am gasit pe google, din singurul indiciu pe care l-ai lasat si nici ala sigur.

| AnmBoo explică (pentru zer0):

Asta e. Multumesc mult.

2 răspunsuri:
| FlyFarAway a răspuns:

Tocmai am terminat One Tree Hill. E chiar un serial uimitor si daca iti place/ o sa iti placa, iti recomand si The O.C happy