| anonim_4396 a întrebat:

Era un serial pe Disney sau Nickelodeon cu un baiat scund si blod care avea o fata draguta si mereu era dragut, era asa prostut, mai feminin sa zic( pentru ca imi amintesc ca statea asa mai mult cu fetele si spunea ceva gen" bravo, fata (si plangea oarecum) )
M-am gandit toata ziua si nu-mi amintesc ce desene erau, daca ma poate ajuta cineva, ofer funda!

Răspuns Câştigător
| vladtheo a răspuns:

Am cautat cam prin toate live-actionurile de la DisneyChannel si Nicelodeon si nu am gasit nimic. Incearca sa cauti asa: Disney live-action si Nickelodeon live-action, si cauti in acele liste. Sper sa gasesti ce cauti.

2 răspunsuri:
| vladtheo a răspuns:

Hey Arnold?

| Asuka19 a răspuns (pentru vladtheo):

Nu, nu era desen animat, erau personaje reale