| MarcelPuricel a întrebat:

Salut, ma poate ajuta cineva? Incerc sa imi amintesc numele unui desen de pe Disney sau Cartoon Network ( nu mai stiu scuze ), cu detaliile : Era un baiat care era la karate si dintr-o data a venit o fata cu o stea in frunte, blonda, care statea numai cu el si il ajuta. Sper ca ma puteti ajuta si daca am gresit categoria va rog sa ma scuzati

Răspuns Câştigător
| Justme1997 a răspuns:

Prințesa stea contra fortelor întunericului?

| MarcelPuricel explică (pentru Justme1997):

Da multumesc si scuze ca am intarziat. Am gresit cateva detalii dar tot ti-ai dat seama si pentru asta iti multumesc

| Justme1997 a răspuns (pentru MarcelPuricel):

Cu plăcere

3 răspunsuri:
| trifanmihai a răspuns:

Nu sunt sigur dar cred ca e naruto.Nu sunt 100% sigur.