| Andrutza_2790 a întrebat:

Este adevarat ca in serialul Intalnirea inimilor ridhima o sa se casatoreasca cu alt baiat (sid) m-am uitat din intamplare pe net si am vazut asta, o sa se desparta de el si o sa fie cu arman?

Răspuns Câştigător
| greenish a răspuns:

In sezonul 2 ridhima se casatoreste cu un baiat rezident pe nume sid. pana la sfarsitul sezonului isi da seama ca il iubeste de fapt pe armaan si sid o lasa libera ca sa fie cu armaan, sid fiind un baiat foarte simpatic. happy

| vi2968 a răspuns (pentru greenish):

Da unde pot gasi ultimu episod

| Andrutza_2790 explică (pentru vi2968):

Pe net

5 răspunsuri:
| lilicutza0009 a răspuns:

Da este adevarat

| roxanikdulcyk98 a răspuns:

Victoritza il gasesti pe yt subtitrat.

| Andrutza_2790 explică:

Dau funditza