| danielbr a întrebat:

Salut stie cineva cand sau daca mai apare Arman si Ridhima in intalnirea inimilor dupa ca a fost inpuscata ea?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| SimonaSymo a răspuns:

Ridhima apare din ep 507, iar armaan apare in ep 571.

| chestydefete a răspuns (pentru SimonaSymo):

Sal am creat un Fanclub pe pagina de facebook pentru Karan Singh Grover(Dr.Arman)daca va intereseaza sa fitii fani va astept pe pagina de facebook ღღღ Karan Singh Grover Fanclub Romania ღღღ...Va astept cu drag.

| chestydefete a răspuns:

Arman apare in episodul 550 si ceva nu stiu exact si ridhima in episodul 507.