| andreiboss44 a întrebat:

Este adevarat ca ultimul episod din Naruto Shippuden apare pe 7 August?

Răspuns Câştigător
| Duucu a răspuns:

Nu e așa... laughing pe lista aceea se vor adăuga alte episoade mai tărziu, momentan astea sunt cele care vor apărea în viitor. Mai e mult din Naruto...

10 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

E imposibil... manga e mult prea în față să reușească să o ajungă pănă pe 7 august.

| andreiboss44 explică (pentru Duucu):

Tocmai de asta am intrebat! Dar pe Wikipedia scrie ca ultimu' episod din Naruto Shippuden apare pe 7 August... habar n-am ce sa cred...

| Duucu a răspuns (pentru andreiboss44):

Poate ultimul episod din manga, așa e posibil.

| ryuu a răspuns:

Informatia este falsa. Daca ar fi fost adevarata, ar fi fost o stire oficiala.
O informatie, cam veche (de aprox 2 zile) anuntata si de mine aici pe TPU, cei de la Shonen Jump vor face un anunt "ultra-important" pe 28 Iulie.
http://www.animenewsnetwork.com/......eek/.76721

Pot presupune ca vor anunta inceputul arc-ului final. La fel cum s-a intamplat si cu Bleach.

| OareDeCe a răspuns:

Da! happy0

| andreiboss44 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsurile acordate, imi pare rau ca nu pot da mai multe funde! tongue

| johnmd1 a răspuns:

Da

| andreiboss44 explică (pentru johnmd1):

Si s-e termina seria de "Anime" la Naruto Shippuden?