| LanaDelRayFan a întrebat:

Este adevarat ca Vlad o inseala pe Anca in Pariu cu Viata?

Răspuns Câştigător
| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Nu, Vlad a fost drogat de Bogdan de ziua lui(se vede din privire) pentru ca el e gelos pe Vlad ca e cu Anca, si Anca l-a vazut pe Vlad in pat cu Doris(ea e tipa la care Rafael se dadea pe scari), el nu o inseala, se vede clar, pentru ca atunci cand Anca intra, Vlad atunci se trezeste. E si promo la televizor.Plus,uite aici un video, ca sa o vezi pe Doris de aproape si sa ii observi privirea atunci cand Vlad ii canta Ancai:http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| ccoral a răspuns (pentru CrAzYAbOuTMuSiC):

Bine! Eu sper ca o sa se inpace pana la urma ca le sta tare bine impreuna.

15 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da... dar nu e lucid. E drogat happy

| alexandra2222 a răspuns:

Da chiar in episodul urmator

| fresHZoNe a răspuns:

Auzi. dar cati ani ai?
astia de la TPU, cred ca ar fi cazul sa nu mai lasati toti copii care nu au ce face pe la calculator sa posteze toate cretinitatile de intrebari!

ar trebui un test de cultura inainte de a face un cont!

| valentinamarinamary a răspuns (pentru fresHZoNe):

Auzi sti ceva? El/Ea a postat in ce categorie trebuie a postat pe un site unde se pun intrebari si daca nu sti sa raspunzi nu te mai baga doamne iarta-ma in seama pe aicia vezi-ti de viata ta mai omule ..doamne cati prosti pe site-ul astaa,...

| fresHZoNe a răspuns (pentru valentinamarinamary):

Asta ziceam si eu. numai retardati pe aici!

| ccoral a răspuns (pentru fresHZoNe):

Vezi ce zici ca nici tu nu esti mai presus fufo

| fresHZoNe a răspuns (pentru ccoral):

laughing ce ma amuzati! nu aveti idee! va las asa in prostia voastra.
tu ai terminat 4 clase macar?

| ccoral a răspuns (pentru fresHZoNe):

Is a-8-a desteptule potimacar daca nu-ti plaqc comentarile noastre sa nu mai intri a si propozitile incep cu litera mare si am 13 ani prostule

| fresHZoNe a răspuns (pentru ccoral):

Ce e aia "is"? asa va invata la scoala sa vorbiti? laughing vezi ca esti si analfabet pe deasupra. "propozitile" se scrie corect "propozitiile" si nu scriu cu litera mare pentru ca nu scriu intr-un document sau ceva special mai cretinel laughing scriu pe chat/forum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu....esti doi se iubesc cu adv...

| DoOdO a răspuns:

Da. Mrg, asa arata in reclama, dar nu se stie daca o face din proprie intentie thinking O sa vedem smug

| alexia222 a răspuns:

Dupa cum arata in reclama da...eu cred ca a luat droguri de aia a facut asta sau?!?!

| sebipodaru a răspuns:

Nu de unde ai auzit prostia asta? Unde ai vazut asta?

| AidSim a răspuns:

Da! Cel putin asa am vazut in secventa