| CinevaNecunoscut13 a întrebat:

Cu cine o inseala vlad din pariu cu viata pe anca din pariu cu viata

Răspuns Câştigător
| XxloveXmusicxX a răspuns:

Eu sincera sa fiu cred ca cu nadia pentru ca ei ii placea de Vlad
s-ar putea sa fi fost drogat de bogdan dar e doar o banuiala
sau probabil a fost provocat de cineva s-au nu gasesc o alta banuiala
dar am vazut in urmatorul episod din pariu cu viata cand anca i-a intrebat pe istia unde e Vlad si bogdan a ranjit cam misterios s-ar putea sa fie el de vina dar... nu prea stiu cu cine o insala pen ancuta.
Funda?happysad
sper sa il ierte pe Vlad si sa ramana in preuna si caa Vlad sa ii spune ancutei ce s-a intmplat cu adevarat
kiss

10 răspunsuri:
| andreea16a a răspuns:

Cu Doris (tipa aia roscata la care s-a da t Rafael si ii zicea "Bomba bombelor") dar Vlad era drogat de Bogdan si credea ca e Anca. Iar dupa asta Anca o sa'l faca gelos pe Vlad.

| DennyD13 a răspuns:

Cu Doris, dar atunci cand se culca cu ea Vlad este Drogat de Bogdan!

| CinevaNecunoscut13 explică (pentru DennyD13):

O poza te rog

| CinevaNecunoscut13 explică (pentru DennyD13):

O poza te rog,

| DennyD13 a răspuns:

Doris e fata la care s-a dat rafael cu o saptamana in urma cred, cea care se dadea cu ruj si statea pe scara cu rafael...

| hotgirl05 a răspuns:

Cu nimeni!

| Marychary a răspuns:

Vlad o inseala pe Anca cu noua colega...cum o cheama.

| IonelaGaby a răspuns:

Cu nmn...krd

| ToxicGirl01 a răspuns:

Cu Doris cea din ep9 sezonul 2