| AnniaAKN a întrebat:

Este ceva serial in germana subtitrat pe internet?

Răspuns Câştigător
| Cheess a răspuns:

Kommissar Rex (Comisarul Rex)
Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei

Eu astea 2 le stiu. Sunt cu politisti si crime, dar sunt super. happy Sper sa iti placa si vizionare placuta.

3 răspunsuri:
| TFD8899 a răspuns:

Daca vrei sa inveti asa germana, iti zic ca nu o sa reusesti asa. Eu stiu germana si te sfatuiesc daca stii putin sa incepi sa citesti si daca nu, singura solutie este sa faci meditati.

| AnniaAKN explică (pentru TFD8899):

Eu stiu destul de mult dar am nevoie pentru pronuntie, nu ma descurc la pronuntie.

| TFD8899 a răspuns:

A, atunci cel mai bine e sa vorbesti germana, dar si filmele ajuta. Sau ( stiu ca suna stupid ) ai putea sa citesti in germana cu voce tare.