| just|breathe a întrebat:

Este cineva fan Twilight? Ati vazut filmul? Va placut? Ati citit cartile, Luna noua; Eclipsa; Zori de zi? Eu am citit Luna noua si mi-a placut f.mult:X.Deabia astept sa le citesc si pe urmatoarele:X si de abia astept sa vad si filmul New Moon:X. Ce actori va plac si de ce? Multumeschappy.

13 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Da abia sunt la luna nowa sad am fost cam lenesa dupa o sa citesc eclipsa si zori de zi.winking
Imi plc Bella Si Edward[:X], Alice si Jasper, Rosalie[e draguta] si Carlisle,
Imi plc d ei pentru ca-s frumosiwinkingsi speciali :*

| dewtsa a răspuns:

Am vazut filmul si sunt obsedata de tot ce inseamna twilight. cartile le-am citit toate... sunt superbe. astept filmele, merita vizionate

| Shinen a răspuns:

Si eu sunt fan:-x. Am vazut Amurg si Luna Noua. Si Eclipsa am citit-o.

| gossipgirl a răspuns:

Mda...interesante tongue

| arysa a răspuns:

Am citit primele 3 carti si mi-au placut foarte mult. Filmul a fost si el reusit insa mi s-a parut mai slab decat cartea. Ca actori imi plac Alice, Edward, Jasper. Abia astept urmatoarea ecranizare:X

| asya a răspuns:

Sun un mare fan twilight... dar nu ma exteriorizez in halul acesta!

| xibalba a răspuns:

Nu sunt fan twilight, am citit toate cartile... ca le-a cumparat o prietena si mi le-a imprumutat. Sunt ok, dar am citit carti mai bune de atat, sincera sa fiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare!
da, eu am citit primele 2 carti si sunt la a 3-a Eclipse. Dar nu stiu de unde sa fac rost de ea in romana. O ai cumva? PS:daca ai cumva cartile, asta e adre3sa mea:chinezoaica1@yahoo.com mersii
Nu credeam ca o sa fiu asa de innebunita dupa cartea asta.Prima data am vazut filmul si nu pot sa zic ca e fenomenal dar cartea.nu are pereche. e ca un droghappy

| just|breathe explică:

Da printre preferintele mele se afla tot bella; edward :X si alice dar chiar si Jacob; Carlisle si Jasper big grin.

| Daisy. a răspuns:

Sunt fan...daaaaaaaaaaaaa...am vazut filmul...am citit amurg ...eclipsa si luna noua... urmeaza sa citesc si zori de zi...sunt super cartile:X:X:X...si eu abia astept sa vad filmul new moon:X:X...imi place bella edward si alice:X... tie?

| robby_9284 a răspuns:

Ador tot ce are legatura cu Amurg...am citit toate cartile in 3 zile si am vazut si filmu(cam slabut)...sunt un super fan.am camera plina de postere cu ei...apropo.ai inteles ceva daca ai citit direct luna noua? trebuia sa citesti prima oara "amurg"... cel mai mult imi place de kristen stewart si robert big grin>. logictongue

| glamorous girl a răspuns:

Da eu...:X:X:X:X:X ador filmu m-as uita la el toata ziua:X:X:X:X
eu am citit doar twilight. si luna noua. trebuie sa incep sa citesc si eclipsa
abia astept sa vad filmul new moon:X

mie imi place edward pentru ca el este personajul principal iar robert pattison joaca foarte bine acest rol asa ca :X:X:X

tie ce actori iti plachappy

| raza-de-soare a răspuns:

Nu am vazut si nu am citit cartea... dar parca stiam ca mai era o carte...prima era amurg...caut-o poate nu ai inceput cu inceputul...succes la lecturatonguehappy