| Neacsu_Alex_1990 a întrebat:

Eu acum am 13 ani si vreau asa de mult sa merg la filmul Deadpool. Faza e ca este N15(nerecomandat sub 15 ani) cum sa fac sa intru daca nu am un parinte sau un tutore care sa ma insoteasca.
P.S. Vreau sa merg la Ploiesti Cinema City

Răspuns Câştigător
| Antonia797 a răspuns:

Eu am mai fost la filme cu " n 15 " si am 13 ani. Meah, nu mi-a zis nimeni nimic. Sigur te lasa sa intrii. Nu o sa te intrebe nimeni cati ani ai plus ca ei vor sa isi vanda biletele nu le pasa lor.
Sper sa te distrezi in cazul in care te duci sa il vezi, succeswinking

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nerecomandat, dar nu interzis. Cred ca o sa te lase. Mai ales daca ai si pe cineva mai mare cu tine.

| Bionicle a răspuns:

Daca vrei sa stii eu am fost ieri la filmul Deadpool, si a fost grozav, publicul cat radea la filmul asta si la sfarsit au apludat.Era actiune cu comedie.