| Valy800 a întrebat:

Eu ma uit la un serial online numit The Walking Dead si de la sezonul 2 episodul 4 (eu ma uitam pe superweb) pe la inceput merge cam greu(adica sacadat) si mie mi se parea ca rezolutia e mai buna (de la sezonul 1 pana la sezonul 2 episodul 4 era pe 240p si acum cred ca e pe 360p sau 480p) intrebarea e as putea schimba cumva rezolutia repet ma uit pe superweb nu pe altceva
va rog ca pe la jumatatea duratei filmului merge si nu daca sar doar daca vizionez asa in continuu sper sa existe o solutie

Răspuns Câştigător
| LarisutzaMicutza a răspuns:

Te pot ajuta doar cu un link unde eu vizionez orice serial care imi place si rezolutia este foarte buna la fel ca traducerea... :D
http://www.fsplay.net/2012/03/the-walking-dead-serial-online-subtitrat.html