| xMileyOffGiirlx a întrebat:

Eu merg prima oara cu avionul si am o mica problema si aceea e ca eu ma uit la filme si cand omul e la marginea prapastiei imi vine rau cand ma uit la prapastie i eu o sa merg cu avionul dupa ce terminam scoala in spania

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu e mare lucru sa stii...dc? doar la decolare si la aterizare simti foarte putina presiune. Dar ub rest parca ai sta pe loc... si eu am fost cu avionul dar cand m-am dus in spania. Cand m-am intors am venit cu masina. Deci stai linistitalaughing app sa ai grija cu toaleta din avion daca te duci, cand tragi apa sa nu mori de inima ca face un zgomot parca te-ai desprins de avion laughing am iesit de acolo ziceai ca-i foc laughing

1 răspuns:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu iti face griji ca la inceput cand decolezi vei simti acea senzatie de frica, de gol in stomac si ti se vor infunda urechile pe masura ce avionul urca. dupa te vei obisnui.gandeste-te ca la urma urmei avionul ramane cel mai sigur mijloc de transport. fundita?