| TraficDeMentosane a întrebat:

Exista serialul W.I.T.C.H. varianta cu personaje reale, adica nu desen animat? http://www.imdb.com/title/tt0383718/
Aici apar si niste actori. Daca exista unde pot sa-l gasesc?:d

Răspuns Câştigător
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Menj a faszba :*

4 răspunsuri:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Daa si eu as vrea sa-l vad happy Daca-l gasesti anunta-ma te rog big grin!

| TraficDeMentosane explică (pentru SupraDozaDeVise):

Nu`l gasesc laughing. asta`i problema, probabil nu exisat si d`aia nu`mi raspunde nimeni la intrebare whistling... rolling on the floor

| SupraDozaDeVise a răspuns (pentru TraficDeMentosane):

Off, ce pacat sad

| TraficDeMentosane explică (pentru SupraDozaDeVise):

Acm o sa cersesti funda pe mess pentru intelegere?! rolling on the floor

| SupraDozaDeVise a răspuns (pentru TraficDeMentosane):

Menj a faszba :*