| Nevermindd a întrebat:

Exista un post de radio unde se dezbat diferite teme. Realizatorul emisiunii lanseaza o tema iar ascultatorii sunt invitati sa intre in direct si sa-si spuna parerea.Eu am auzit aceasta emisiune la radio dupa-amiaza. Stiti despre ce emisiune si despre ce post de radio este vorba?

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Emisiuni romanesti cauti, nu?
Eu ascultam uneori in masina "Asta La Istoria, Asta La Memoria, Nene" de pe Guerrilla, emisiunea lui Liviu Mihaiu dar nu mai transmite in FM, gasesti doar on-line emisiunea.
Si Moise Guran vine la un post de radio intre 13 si 14, "Romania in direct" se cheama emisiunea lui la care suna ascultatori de prin tara dar am uitat cum se cheama radioul.
Si Radio Romania Actualitati are o emisiune " Maraton de duminica" si acolo suna lumea dar emisiunea are si un invitat cunoscut si se difuzeaza duminica, normal.
Emisiunea lui Moise Guran e la Europa FM, mi-am amintit happy

2 răspunsuri:
| gabridian a răspuns:

Radio zu cu Mircea Badea.

| Daniellllla a răspuns:

Stiu ca la Radio Noroc sunt asa emisiuni dar nu sunt sigura!